Posted on

AVATUD TALUDE PÄEV MÄEHANSU TALUS

Mäehansu talu avab ka sellel suvel oma uksed kõigile lamba-, kitse- ja maaeluhuvilistele 15. ja 16. juulil kella 10-17.00.
Näitame kitsi ja lambaid nende elukeskkonnas, näha saab erakordseid angoora kitsi; lastele on talleaedik ja jänkud, tõsisematele metsahuvilistele teeb peremees metsaretke, kindlasti külastage käsitöötuba ja lõnganurka. Kaasa saab osta talus valminud lõngu, kudumeid, kitsepiimaseepe. Avatud on puhvet, kus pakume omatoodangut : lambavorstiga hot doge, lambaburkse, kitsejuustu, kitsejuustukooki.
Uudsena on sel aastal väljas Eesti Lamba- ja Kitsekasvatajate Liidu tõulammaste näitus ja saab küsida nõu spetsialistidelt.

Meie õu on suur ja kindlasti leiab igaüks endale nurgakese lihtsalt aja maha võtmiseks.


Meie talu KITSENDUSE restoran “Lammas ja kits” avaneb kell 13 ja sinna ootame kõiki rahulikult aega veetma ja suurepärast toitu nautima. KITSENDUSE restoran on sisse seatud meie kitslas, mis on selleks puhuks puhtaks küüritud, kust on lüpsimasin välja veetud ja pliidid asemele seatud. Seintele oleme sättinud kaunid fotod ilusatest loomadest, vaade on idüllilisele Eesti maastikule. Köögis toimetavad asjatundlikud kokad ja saalis kannavad toitu lauale abivalmid ettekandjad. Avatud on kokteilibaar. Avatud talude puhul on meil välja töötatud a’la carte menüü, milles iga toit sisaldab midagi kitsest või lambast. Meeleolumuusikat pakub läbi päeva Tiia Paist.

Sissepääs meie talusse on prii, kui te soovite midagi kaasa osta, siis selleks palun varuda sularaha, samuti kaasa võetud külmakast on hea mõte.


Lisainfo ja restorani laudade broneerimine meilil msalumae@gmail.com või sõnumites.